O nás

Koupelny Fabián - Dobříš

Naše firma je na trhu od roku 2003, kdy jsme začínali na malé vzorkovně. V roce 2008 jsme vybudovali novou velkou vzorkovnu, kde nabízíme našim zákazníkům na ploše 650 m2 k vidění více než 90 vzorových koupelen. Nabízíme také široký výběr sanitární keramiky a příslušenství, vodovodních baterií, sprchových koutů, van, či koupelnového nábytku.
V našem regionu jsme jediným certifikovaným prodejcem značek Jika, Laufen, Roca. V roce 2011 jsme získali ocenění "Prodejní centrum pro rok 2011 v oboru obklady, dlažby, sanita".

Dodáváme veškerý stavební materiál pro vaši stavbu od základů po střechu za velkoobchodní ceny. Zajistíme realizaci vaší rekonstrukce nebo stavby od renomovaných stavebních firem. 

V našem areálu máme pro vás vlastní parkoviště a dětské pískoviště. Naše vzorkovna je přizpůsobená širokému spektru zákazníků a vybere si u nás opravdu každý.

Těšíme se na vaší návštěvu!

 

Koupelny Fabián a Keramika Soukup

Jsme potěšeni, že jsme se mohli stát partnerem firmy KERAMIKA SOUKUP, která je jedním z předních firem v oboru obkladů a dlažeb. Naše spolupráce, která trvá již několik let přinášela, přináší a bude přinášet pouze kladné výsledky spolupráce, která je samozřejmě garancí spokojenosti našich zákazníků.

Po dlouholeté spolupráci jsme se v roce 2016 stali součástí sítě Keramika Soukup Partners. Věříme, že spojením značek Koupelny Fabián a Keramika Soukup ještě vylepšíme nabízené služby a větší šíři sortimentu.

 

EET ( §25 Informační povinnost poplatníka) „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."